frøydis m/ 4 Skrevet 8. desember 2008 #1 Skrevet 8. desember 2008 Storebror på 11 er fortsatt veldig konkret av seg og det fører av og til til misforståelser når han skal svare på oppgaver eller får beskjeder om ting å gjøre. I dag kom han hjem med matteprøve, og den var forsåvidt veldig godt besvart, men jeg stusset på en oppgave hvor han kun hadde skrevet: 8a) ferdig. Da jeg så i oppgavene var denne et diagram over temperaturer og måneder og oppgavens ordlyd var slik: Les av gjennomsnittstemperaturen hver måned. Jeg stusset litt, men når jeg fikk tenkt meg om så skjønte jeg jo at han altså har lest av og kvittert ferdig, Kanskje ikke lett for læreren å vite om han har lest dette av riktig eller ikke? :-)
dritgrei hei hei! Skrevet 8. desember 2008 #2 Skrevet 8. desember 2008 det første jeg tenkte da jeg begynte å lese var : ånei skal det vare så lenge ha ha ha ha :-) Jeg syns det er toppen å svare sånn. Ferdig! ha ha han er kul og bare helt ærlig! Jeg liker det godt!
Maud Skrevet 8. desember 2008 #3 Skrevet 8. desember 2008 Det kan hende det har noe med kjønn å gjøre også og ikke bare alder. Jeg smiler gjenkjennende jeg også. Storebror har til tider problemer med å skjønne sånne oppgaver han også :-D
Mariamin Skrevet 8. desember 2008 #4 Skrevet 8. desember 2008 Godt svart:) Han hadde jo gjort det han fikk beskjed om, ikke sant..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå