Mille** Skrevet 7. desember 2008 #1 Skrevet 7. desember 2008 Jeg har bodd på Røros jeg, og det er virkelig en nydelig by. Rundt jul så er det som å bo i skomakergata. )
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 7. desember 2008 #3 Skrevet 7. desember 2008 Det ser så fint ut der. Og så masse snø da, noe annet enn hva vi er vant til her jeg bor. Og så så fin snøen er og ligger der. Vi voksne sitter like klistret foran tv som barna:)
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 7. desember 2008 #4 Skrevet 7. desember 2008 Det er kjempe koselig på Røros, vi er ikke der så ofte da - men liker å gå i gatene der... )
bente69;) Skrevet 9. desember 2008 #5 Skrevet 9. desember 2008 Ja, det er kjempeflott på Røros. Selv har jeg kun vært der på sommerstid, ikke på vinteren. Her ser vi alle på Blåfjell, snuppa er helt i 100. I hennes bhg har alle avdelingene hentet sine navn fra serien (Turte, Molte, Myrtel, Storm og Krekling) Så det var stor stas når Krekling ble født i går, med lyseblå lue på ...hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå