LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 7. desember 2008 #1 Skrevet 7. desember 2008 ...og jeg sitter ennå i morgenkåpa og har ikke fått gjort noe fornuftig. Hadde en million ting å gjøre ute, som er kjekt å få unna når det er litt lys... Bedre lykke i morgen tenker jeg, søndager er til forå sløves bort!
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 7. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. desember 2008 Senja, sånn passelig midt mellom harstad og tromsø =))
mamma070706 Skrevet 7. desember 2008 #4 Skrevet 7. desember 2008 He, he, vi får tenne stearinlys og nyte søndagen. Helt greit at det snart er mørkt. Fyr i vedovnen (og snart i telysene), har selv ingen planer for dagen - deilig med søndag, selv om mørket begynner å senke seg ;-D
Guttemamman:-) Skrevet 7. desember 2008 #5 Skrevet 7. desember 2008 Her skinner sola!! Bare for å være litt ekkel liksom hehe:....:-)
Gjest Skrevet 7. desember 2008 #6 Skrevet 7. desember 2008 hadde jeg hatt mulighet hadde jeg flytta til nord på dagen!!! Kan egentlig ikke klage dere da hehe... dere har jo nordlys og det er så fint!!! var i nord for å besøke en god venn av mora mi i barndommen hun bodde i pasvik og gud så mye fint nordlys........ glemmer det aldri., kanskje kjipt med bare mørke egentlig men det er rolig og fredelig og frisk luft og fine somre og sånt da.
mamma070706 Skrevet 7. desember 2008 #7 Skrevet 7. desember 2008 Synes ikke egentlig at det er så fryktelig mørkt, men kan godt hende det er en vane. Vi har jo det flotte blåe lyset på dagene, og nordlyset om kvelden/nettene (når det er klarvær, vel å merke). I tillegg er snøen med på å gjøre det lysere enn det det er i f. eks Oslo om kveldene nå for tida.
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 7. desember 2008 Forfatter #8 Skrevet 7. desember 2008 Ja kunne aldri tenkt meg å flytte lengre sør, men det med dagslyset på vinteren er kjedelig. Plages ikke av mørketidsdepresjoner, men forstår godt de som blir deppa, å kun ha skumring i lunchpausen kan tære på. Skal ut å kjøre jeg da, så blir ikke stearinlys før i veld, må hente Guttongen. På nullføre :-S
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 7. desember 2008 Forfatter #9 Skrevet 7. desember 2008 Vi har så lite snø her, og den som er falt for tre uker siden så den er svart, er vel derfor det blir fort mørkt når det er overskya fra før.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå