Gå til innhold

18 dager over IKM i dag


Anbefalte innlegg

Skrevet

I dont know what's going on!! :(

Jeg har symptomer på graviditet så det holder! testet negativt flere ganger etter IKM, forrige test tok jeg på lørdag.. negativ den og..

Hatt regelmessige sykluser hele tiden og nå re jeg snart 3 uker over IKM!

 

Hva skjer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er 8 dager over IKM, og jeg tenkte det var lenge. Men 18 dager da.. Da hadde jeg vurdert en tur til legen for å ta en blodprøve. Jeg krysser fingrene for deg :)

Skrevet

kan jo hende du er gravid! mange som tester positivt ganske lenge etter ikm. Viss du går til legen kan de ta en test der, den er mer følsom og sikker. Viss du tillegg tar en gu klarer kanskje lege å kjenne om det er forandringer som tilsier graviditet.

Får håpe det da!

Lykke til!

Skrevet

Er liksom ikke et lite tegn på TR engang!!

Spottet litt på IKM dagen, men det var det eneste..

Bah.. er så kjedelig å gå å vente å ikke vite noen ting :(

Skrevet

Jeg er 25 dager siden El nå. Aner ikkeno jeg heller. Bare neg tester....Kjennes ikke ut som jeg kommer til å få mensen heller. Litt murringer av og til men ikke på samme måte. Men har noen voldsomme stikkninger i underlivet av og til. Akkurat som noen kjører en kniv opp i meg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...