Gå til innhold

Halvveis idag,..hurraaaaa !!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå er jeg halvveis i svangerskapet, kan ikke fatte at jeg er kommet så langt ! Det har gått så fort ! Litt dumt at dagen har vært fæl da...men nå sitter jeg hjemme og kjenner på livet i magen...og har det egentlig ganske greit igjen. Lille lulle <3

 

Håper alle vordende har en flott kveld !

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Grattis! Jeg kommer etter om 1,5 uke:-) Utrolig hvor raskt det går unna egentlig! Plutselig sitter vi der med nurka i armene!

Skrevet

velkommen etter :) Helt sinnsykt hvor fort tida har gått, så for meg at det kom til å bli laaange uker, men neida :)

Skrevet

Så gøy! Hvor mange dager igjen når man er halvveis da? Vet det er 20 uker dah!! hehe...

Skrevet

Jeg aner ikke jeg, teller bare på ukene jeg :) er 20 fullgåtte i dag :)

Skrevet

Jippi, halveis i dag jeg også! Gratulerer så mye!!

Skrevet

er halveis i dag eg også=)=) håper at tiden går litt fortere fra nå av=) bare venter og venter på at magen skal vokse.... (lite synlig ennå)

Skrevet

Jeg er halveis i morgen!;) tiden går så fooort! koselig!

Skrevet

Jeg er også halvveis i dag. De siste ukene har gått veldig fort. Hvor skal dere andre føde, som er halvveis i dag. Jeg skal i Fredrikstad!

Skrevet

Haukeland skal jeg!;)

Skrevet

blir nok haukeland på meg også!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...