Gå til innhold

Det skal ikke så mye til alltid...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kontrastene er store fra da vi var rundt og kikka på julegaver, og legoeskene ble dyrere og dyrere på ønskelista - til i dag da vi var på en brukthandel og poden ble megasuperglad da han fikk tre meter glitter i forskjellige farger. Det kostet den nette sum av 1 krone!! Vi kan trygt si at rommet allerede er stilfullt pyntet til julen kommer:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe, det skal jammen ikke mye til for å glede barn =)

 

Vi var også på brukthandel i dag, og mannen min fant en bil til 2 dollar, som falt i smak. Nå er det vel 14 kroner, men likevel...den var helt ny i pakken, så det var et godt kjøp.

Skrevet

Nei skal ikke alltid mye til for å glede barn. Er mange ganger vi voksne som skrur opp forventninger..

Skrevet

Hehe, ja. Stesønnen min fikk åpne 1. pakke i kalenderen i dag i og med at han skal til mor på mandag. Jeg siterer: "Oi så mye!" hehe.....jeg har nok lagt litt mye i det :-P

Etter jul skal jeg kjøpe små nisser til halv pris som han skal få i kalenderen til neste jul. Så kan han lage seg en nisseby :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...