voksende spire i magen Skrevet 29. november 2008 #1 Skrevet 29. november 2008 Er selv i uke 14 og har et barn fra før.Har i dag kjennt enn del luft bobbler eller noe annet.Husker ikke hvordandet var med førstemann
ben1+ny? Skrevet 29. november 2008 #3 Skrevet 29. november 2008 er selv i uke 14 med 2 mann, og har kjent lignende, som bobler og innimellom som fjørlette berøringer eller følelsen av en sommer fuglvinge. Var i tvil de første 2 gangene, men nå er jeg ikke i tvil Man kjenner det jo ofte tidligere når man har vært gravid før, sies det!!
<3 Milla <3 Skrevet 30. november 2008 #4 Skrevet 30. november 2008 Jeg har kjent liv siden uke 13, og det er 10 uker siden nå
Storebror & Lillesøster Skrevet 30. november 2008 #5 Skrevet 30. november 2008 Jeg er andregangs og er 16+2 og har ikke kjent noe enda,føler ikke jeg har fått noe mage heller,må si jeg er mer engstelig denne gangen en første selv om jeg var det da også,kunne ikke tro at det endelig var min tur og at alt skulle gå bra. Lurer jo på om jeg kan ha kjent noe men er veldig usikker,vet ikke hvor den ligger kjenner liksom at magen blir hard helt nede ved skambeinet og føler det er en stor ball der,føler det presser litt der nede,innover liksom. Kan dette være kynnere? Er det ikke llitt tidlig? Hadde lite eller ingenting av det sist,men tror det var det jeg hadde,litt av på slutten,fikk det når jeg gikk fort,magen strammet seg,føler det litt anderledes nå men den ligger jo mye lenger nede. Men når jeg har kjent andre "bevegelser" så er det høyere oppe,men et stykke under navlen,kan den være så langt oppe? syntes det virket så langt oppe,men jeg vet ikke hvor den ligger nå,er bare 22 mnd siden jeg fikk førstemann,men fy så fort man glemmer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå