Carla B Skrevet 26. november 2008 #1 Skrevet 26. november 2008 Babyen min er 8 mnd og vil ikke spise uten å kaste opp/brekke seg. Jeg har fått henne til å spise most gulrot, men det sklir ikke lett ned. Jeg må nesten tvinge det i henne. Av annen mat har jeg prøvd alt. Glass av alle typer, hjemlaget most mat, brød med leverpostei, brød i melk med leverpostei- ingenting går. Kun pupp, grøt og fruktpuré. Hva gjør jeg nå?
Gjest Skrevet 26. november 2008 #3 Skrevet 26. november 2008 ta kontakt med lege/helsestasjon - høres ut som spiseforstyrrelse. Små barn kan også ha det. Mener ikke og skremme deg, men alt ordner seg til slutt :)
Matildesnusk + lille ups Skrevet 26. november 2008 #4 Skrevet 26. november 2008 Vi har egentlig samme problemet med Matilde som er 8,5 mnd. Hun vil egentlig ikke spise noe med klumper eller småbiter i, da brekker hun seg. Men vi bare fortsetter å prøve, og jeg merker at det går bedre og bedre. Vet ikke hvor lenge du har holdt på med å prøve å gi babyen din, men det er bare å ikke gi opp. Selvsagt kan det være noe annet også. Uansett skader det ikke å kontakte helsestasjonen :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå