maritulla Skrevet 26. november 2008 #1 Skrevet 26. november 2008 hva skjer egentlig da....er det tegn på at fødsel er i nær framtid??? noen som kan gjøre meg klokere på det? hehe... er i 36+3
Gjest Skrevet 26. november 2008 #2 Skrevet 26. november 2008 Hei!! Her "falt" magen for 2-3 uker siden.. Er nå 37+4. Tror ikke egentlig at det betyr at det skjer noe veldig snart, men er vel et tegn på at man nærmer seg slutten, som så mye annet!! Får bare smøre oss med tålmodighet!!
Gjest Skrevet 26. november 2008 #3 Skrevet 26. november 2008 Det er vel ofte et tegn på at babyen har sunket ned i bekkenet og hodet har festet seg. Når du er 36 ++ så er jo fødselen uansett i noskå nær fremtid, men tror ikke det trenger være et tegn på at det skjer noe de neste par dagene, nei ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå