Trønderbærta Skrevet 25. november 2008 #1 Skrevet 25. november 2008 Blææ...har så mye jeg skulle ha gjort, huset ser ut som det har blitt bombet, rot over alt...å jeg sitter her... Vet ikke helt hvor jeg skal starte på! Gi meg litt energi, og et spark i baken da..!
*TINCO* Skrevet 25. november 2008 #2 Skrevet 25. november 2008 mitt triks: skriv en liste med hva du har å gjøre (ikke overdriv, bare nok til at det ser greit ut). etter hver ting du har gjort så krysser du over det. høres kanskje litt umotiverende ut men det funker når du er i gang oh hjulet begynner å gå rundt. ps: fort deg så kan du nå greys i pausen!
Piri Skrevet 25. november 2008 #3 Skrevet 25. november 2008 Jeg skjønner ikke at det gikk folk på månen for 40 år siden, men INGEN har til dags dato funnet på noe lurt sånn at det går an å koble seg på ungene. De trenger faktisk ikke all den energien etter klokka 6 om kvelden. Jeg kunne fått den overført til meg og brukt den til noe fornuftig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå