Gå til innhold

Frustrert på fastlege


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er frustrert, vært hos fastlege i dag for å ordne helsekort for gravide. Er i 10. uke. Fortalt at jeg er så utrolig sliten. Kommer meg knapt gjennom dagen. Har allerede brukt egenmeldings dager for å få hvilt litt. Kvalme blir bare værre utover dagen, må konsentrere meg om å ikke kaste opp. Jobber 100 % og har et barn på 1,5 år.

Føler behov for sykemelding, en dag eller to i uken hadde hjupet mye. Men får ingen forståelse hos fastlege.

Tenker å bytte lege, men vet ikke til hvem.

Noen som har en å anbefale i Oslo, hadde vært veldig takknemlig for forslag.

Send gjerne PM.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Føler veldig med deg! Jeg har en 2åring og jeg har vært veldig kvalm og trøtt. Jeg har fått aktivsykemelding og det syns jeg fungerer veldig greit. Da kan jeg styre arbeidsdagen som jeg vil og ingen er avhengig av meg. Jeg kan komme og gå som jeg vil. Utrolig rart at legen din er sånn? Jeg har hørt at "Din Lege" på Rødekorsklinikken er veldig flinke.

Lykke til! Håper det ordner seg for deg og at du får en sykemelding snart så du får slappet av. det er jo viktig det også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...