meandmylittle Skrevet 25. november 2008 #1 Skrevet 25. november 2008 Jeg er idag 9+0 og har hele tiden mens jeg har vært gravid hatt mye utflod. Av og til er det som "vann" og trusa er rimelig våt og de siste dagene er det ganke tykt og hvit farge. Er dette normalt eller kan det være en soppinfeksjon? Hører at sopp er ganske vanlig mens man er gravid.. Kan jeg foreksempel dra på apoteket og kjøpe stikkpiller mot sopp eller må jeg da til legen først?? Takk for svar :-)
Gjest Skrevet 25. november 2008 #2 Skrevet 25. november 2008 hei:) Har opplev samme sak som deg her, mn tror det ikke er noe farlig, ville sjekket opp med lege, men er det sopp skal det klø endel og lukter ikke godt, mn leste at man fikk mer utflod enn normalt når man var gravid. mvh gravid i 8 uke
Gjest Skrevet 26. november 2008 #3 Skrevet 26. november 2008 Jeg har det på samme vis også! Virker nesten som jeg går å tisser på meg....hehe blir vått i trusa...har og hørt at det er helt normalt, men at man kan bruke truseinnlegg hvis det blir veldig plagsomt..
frua Skrevet 26. november 2008 #4 Skrevet 26. november 2008 Det er helt normalt så lenge det ikke lukter og du ikke har annet ubehag. Du kan nok belage deg på å måtte bruke truseinnlegg en stund. For min del roet det seg etter hvert. Jeg er i 19. uke nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå