Gå til innhold

hyyyyl.. fått en steinhar usymetrisk kul :(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Merka for kanskje en uke siden en kul inni, på siden av det brune feltet på puppen. da var den som en liten ert. Igår var den litt til ca en liten drue i størrelse og er litt klumpete og knall hard.

 

regner med a det er en melkekjerter som er tilstoppa, men jeg får ikke ut noe. har klemt og klemt , men den vil ikke bli borte.

 

hva kan jeg gjøre????

 

tips tas imot med stoooor takk..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette bruker jeg å gjøre: dusje lenge og varmt mens jeg masserer kulen, amme ofte, gjerne annenhver time, bruker syntocinon nesespray fra legen før amming, går med ullsokker og varmt skjerf rundt puppene, holder meg inne og i ro til det forsvinner. Tar gjerne et par dager, men det bruker å gå over om jeg står på. Men det krever en del egeninnsats å bli kvitt disse kulene. Lykke til!

Skrevet

Det høres ut som en montgomerykjertel, ikke en melkegang. Altså smørekjertlene i kransen rundt brystvorten?. Få salve hos legen din, det er der det skal behandles!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...