Anonym bruker Skrevet 24. november 2008 #1 Skrevet 24. november 2008 venter bare på resten av papirmølla så vi kan sette i gang! skal bli godt for oss begge to med litt tid fra hverandre, det er en god venninne av meg som er så snill og stiller opp
Anonym bruker Skrevet 24. november 2008 #2 Skrevet 24. november 2008 åhh så bra det fortjener du sikkert....Det fortjener alle alenemødre vil jeg tro!
Gjest Skrevet 25. november 2008 #3 Skrevet 25. november 2008 Jeg synes du kan be veninna di om å ha ungen en helg før jul, selv om dere da fremdeles venter på resten av papirmølla, og hun ikke vil få betalt for den helgen. Hva så? Bealingen er jo ikke stort uansett, og hun er jo en god venninne som er snill og stiller opp. For deg er det nyttig med én barnefri helg før jul, og for henne er det sikkert hyggelig med én førjulshelg sammen med ditt barn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå