Mannaen*prøvd leeenge*GRAVID* Skrevet 24. november 2008 #1 Skrevet 24. november 2008 Håper inderlig det klaffer denne pp.noen som har el i disse tider som vil slå følge i disse laaaaaaaaaange dagene til ikm? hvis ikke jeg blir gravid denne pp skal jeg ta meg en tur til gyn for en sjekk.begynner virkelig å lure.
Sivalur Skrevet 24. november 2008 #2 Skrevet 24. november 2008 Hadde positiv el-test både lørdag og igår (men begge dagene glemte jeg å sjekke etter akkurat 5 minutter, så har kanskje gått litt for lang tid). Har egentlig ikm 5. desember, men ettersom el kanskje var igår eller idag, så blir vel ikm strengt tatt 7. eller 8. desember da. Skal prøve å vente til 10. før jeg tester uansett, ettersom jeg har pleid å ha litt ustabil syklus. Det er leeeenge til ja... Men vi er bare i 2. pp, så får prøve å være litt tålmodig.
mammaigjen!! Skrevet 24. november 2008 #3 Skrevet 24. november 2008 positiv el i dag her også!! Mannen min reiser på jobb i morgen tidlig og blir borte i to uker. Får håper vi akkurat rekker det og at det blir noe av denne gangen:) Mannaen, er du en av dem som prøver på 4.mann?Syntes jeg kjente igjen nicket ditt... Godt å ha noen å vente sammen med, lange dager! Lykke til jenter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå