Trollmora Skrevet 24. november 2008 #1 Skrevet 24. november 2008 Har besøk av min mor, så i dag er det ut for å handle julegaver som hun skal ha med seg nordover. Hadeland Glassverk frister veldig, og siden det ikke er posten som skal transportere gavene er det stor sannsynlighet for at vi ender der. Travle dager er belønnet med litt fri og det skal bli fint å bare svirre rundt i dag!
Gjest amandine Skrevet 24. november 2008 #2 Skrevet 24. november 2008 Nyt dagen og kos deg med å være datter! Nå kjente jeg at jeg gjerne skulle hatt min egen mamma på samme kant av landet... Tror jeg får ringe henne i dag!
Maud Skrevet 24. november 2008 #3 Skrevet 24. november 2008 Håper dere har en fin dag! Shopping med mamma høres fint ut og en deilig fridag høres enda deiligere ut :-D
tebekaa Skrevet 24. november 2008 #4 Skrevet 24. november 2008 Svirre litt rundt med trollmormor høres ikke værst ut. Har man god tid og lave skuldre er det jo ikke så værst å handle julegaver. Her har julehandelen foreløpig begrenset seg til det man kan få gjort hjemmefra, og det er faktisk ikke så lite det heller altså. Jeg har foreløpig handlet 11 julegaver på nettet, så nå gjenstår det bare å se om de kommer frem i rett tid;-) Kos dere!
Sara Rompompei Skrevet 26. november 2008 #5 Skrevet 26. november 2008 Nå håper jeg du virkelig fikk svirret fra deg skikkelig. Ingenting er som litt gladshopping når ting stresser litt for fort avsted. Shoppe med mor har jeg ikke gjort siden..... hmmm..... kan i grunn ikke huske sist jeg. Kanskje det var noe å plugge inn i kalenderen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå