Gjest Palodze + snulla og ia Skrevet 23. november 2008 #1 Skrevet 23. november 2008 Iskrem, suppe, ingenting eller hva?
Gjest -<<- Skrevet 23. november 2008 #2 Skrevet 23. november 2008 Det man får i seg. Iskrem bruker å være minst ubehagelig, og varm drikke/supper. Gjerne kakao, det gir i det minste litt energi. God bedring.
Gjest Skrevet 23. november 2008 #3 Skrevet 23. november 2008 Jeg levde på tomatsuppe med makaroni (sånn grov) og egg, og blomkålsuppe. Var det eneste jeg hadde sjangs å svelge og som det var litt skikkelig næring i også. Hadde det skikkelig ille da, fullt av pussbyller i halsen og måtte ha to kurer før det slapp. Synes varm suppe er godt fordi det nesten bedøver smertene litt for en liten stund. Riktig god bedring! Du har min fulle sympati!
Gjest Palodze + snulla og ia Skrevet 23. november 2008 #4 Skrevet 23. november 2008 Takk! Drakk opp kakaoen i dag tidlig, og det måtte selvfølgelig være søndag i dag så fikk ikke tak i mer. Men iskrem har jeg i fryseren for den suppa jeg skulle forsøke å få i meg funka ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå