MyskeMor Skrevet 23. november 2008 #1 Skrevet 23. november 2008 Våknet i natt (1 dag over termin) at alt var vått og når jeg stod opp så splashet det nedover bena. Jeg hylte på gubben som kom ilende med håndklær og ble ledet bestemt inn i dusjen;) Ringte føden, og siden jeg ikke kjente mye bevegelse fra babis der og da, dro vi den korte turen ned dit for å sjekke. Alt fint, og ble sendt hjem med beskjed om å komme tilbake i ettermiddag hvis ikke noe hadde skjedd før da. Nå sitter jeg her med vonde sammentrekninger (må vel være rier nå??!) hvert 10 min, blodslim og annet æsj, men er blid som en lerke for NÅ SKAL JEG FØDE!!!
2stk*perfekteBarn Skrevet 23. november 2008 #3 Skrevet 23. november 2008 Masse lykke til =) Det er nok rier og du er nok igang for egen maskin nå ja =) Sååå utrolig moro!!
MyskeMor Skrevet 23. november 2008 Forfatter #4 Skrevet 23. november 2008 Takk takk! Rare er at jeg har gruet meg en stund, men nå er jeg bare glad og spent og gleder meg faktisk...må vel bite meg i det etterhvert ja
Gjest Skrevet 23. november 2008 #7 Skrevet 23. november 2008 Ååååå, som jeg gjerne skulle vært i "dine sko" :-) Så utrolig spennende, og sikkert frydefullt nerveprirrende at det er igang!! Vil bare ønske deg masse lykke til, break a leg, og hold fokus på at det kommer en baby snart ) Tvi - tvi!
MyskeMor Skrevet 23. november 2008 Forfatter #8 Skrevet 23. november 2008 Aaaaangrer!! Dette er vondt! Og det er fortsatt bare 10 min mellom... Lurer på om de kommer til å sende meg hjem igjen i ettermiddag?
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 23. november 2008 #9 Skrevet 23. november 2008 ÅÅÅÅÅÅ så spennende:-) Masse lykke til!!!!!!!!!!!
2 x gull Skrevet 23. november 2008 #10 Skrevet 23. november 2008 Heldiggris!!! Jeg og vil at vannet skal gå!! Lykke til, fortell hvordan det gikk etterpå da. Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå