ZZzZzzZ Skrevet 23. november 2008 #1 Skrevet 23. november 2008 virker som veldig mange kjøper ferdig...
Prins-06 +en i vente nov-10 Skrevet 23. november 2008 #2 Skrevet 23. november 2008 Jeg har kjøpt ferdig...men dagmamman til sønnen min lagde deig fra bunnen i forrige uke...Så det er fortsatt noen som gjør det iallefall
Misti Skrevet 23. november 2008 #3 Skrevet 23. november 2008 jeg skal lage fra bunnen =) det er best det=)
Mamma'n til gutta boys™ Skrevet 23. november 2008 #4 Skrevet 23. november 2008 jeg lager fra bunnen..har funnet en knallgod oppskirft. Er ikke alle ferdigdeigene som er så gode, synes jeg. Har kjøpt fra et par bakeri her i byen tidligere.
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 23. november 2008 #5 Skrevet 23. november 2008 Hadde egentlig tenkt å lage selv, men jeg får ikke tid. Skal ha en helg der vi får mye besøk og skal lage pepperkaker og frem til da jobber jeg så mye at jeg ikke har sjans, hvis jeg skal rekke å kjøpe julegaver og vaske litt hus og være sammen med ungene =)) Men neste år er jeg deltidsstudent så da blir det hjemmelaget pepperkakedeig =))
Solskinnsbolla & solstrålene Skrevet 23. november 2008 #6 Skrevet 23. november 2008 Jeg skal lage selv! Har prøvd de du får kjøpt ferdig et par år nå, men de er ikke noe gode.
julenissen Skrevet 23. november 2008 #7 Skrevet 23. november 2008 Nope. Kan ikke bake så jeg sverger til Ikea sin:)
Gjest Skrevet 23. november 2008 #8 Skrevet 23. november 2008 Kan du dele den oppskriften kanskje? Laget selv i fjor, men de ble sånn middels, må prøve annen oppskrift i år...
erteposen + 4 Skrevet 23. november 2008 #9 Skrevet 23. november 2008 Jeg gidder ikke å lage pepperkakedeig lenger. Tar så lang tid, men det er det eneste jeg kjøpe ferdg da. Har en pakke liggende i kjøleskapet og så baker vi på den, og spiser det opp med en gang, flere ganger i romjulen.
Raych Skrevet 23. november 2008 #10 Skrevet 23. november 2008 Jeg lager selv, eller rettere sagt vi (jeg og mamma) lager selv:) Det må være hjemmelaget. Kan ikke fordra de kunstige ferdigdeigene man får kjøpt. Pepperkakene blir altfor sterke. Liker ikke pepperkaker kjøpt i bokser heller, så det har vel noe med det å gjøre:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå