Jenny251210 Skrevet 22. november 2008 #1 Skrevet 22. november 2008 Hei. Fant ut på torsdag at jeg er gravid, er 4+5 idag. Igår kveld fikk jeg bittelitt utflod med brunt i, og idag har det vært bittelitt mer brunt, men kun når jeg tørker meg. Kommer ingenting ut i trusa. Ikke noe rent blod som kommer. Redd for begynnende SA jeg nå ;( Fremdeles masse symptomer på graviditet....brekker meg mange ganger om dagen, ømme pupper og mensen murringer. Noen som har noen beroligende ord?
LilleSolaMi<3 Skrevet 23. november 2008 #2 Skrevet 23. november 2008 hei=) Fikk min første brune utflod 5+3 og hatt dette masse til og fra, helt til uke 13! legen sa at brun utflod er ikke farlig,er masse som skjer der nede nå,lett for å få små blødninger! jeg er nå 21 uker og alt helt topp=) så sant det ikke begynner å blø masse så vil jeg nok tro at du bare kan slappe av!
Jenny251210 Skrevet 23. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 23. november 2008 Tuuusen takk for svar Beroligende å høre. Har i løpet av natten fått mye ømmere pupper enn jeg har hatt, så satser på at dette går bra. Klem fra meg.
lillevinge Skrevet 23. november 2008 #4 Skrevet 23. november 2008 Hei. Jeg er 5+5 på vei og har også litt brunlig utflod, og noen ganger er det lyse rosa når jeg tørker meg, men har aldri vært i trusa. Akkurat som deg, blir jeg nervøs for at det skal være SA. Det godt er da godt å høre at det er vanlig at det er slik. Man blir jo så redd for den lille spiren vettu:) Lykke til videre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå