Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 21. november 2008 #1 Skrevet 21. november 2008 inspirert av et annet innlegg ja Kunne godt tenkt meg å begynne med julebaksten nemlig, siden vi har bursdagsgutt i desember også... Men jeg vil jo ikke at kakene skal bli dårlig... Skal lage "vanlige" julekaker som kakemenn og sirupsnipper. (Skal lage krumkaker også, men de må vente, ellers spiser vi de opp:))
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 21. november 2008 #2 Skrevet 21. november 2008 Vi har ofte hatt sanne typer kaker fra tidlig desember, så sikkert ingenting iveien for å begynne nå. Putt de i tett boks, men matpapir i lokket og oppbevar mørkt og kjølig. Og lykke til Jeg håper det kommer peppernøtter og kokosmakroner klar i boks fra svigers iår og. Risboller lager jeg selv, og pepperkakene er kjøpt. Ellers får jeg vet vel assortert utvalg av snop av mamma når vi er der uken før jul (skumboller, karamell, peppermynte og seigemenn)
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 21. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. november 2008 skal lage litt snop også jeg, men det må jeg i alle fall vente med Lager alltid iskonfekt, og samboer kaster seg over de... I år skal jeg lage seigemenn (eller seigefirkanter blir det nok:)) også, det blir spennende
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå