Gå til innhold

Hvilken pose til 2-åring i barnehage?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Alt 1: Voksipose, men har ikke hull til selene i posen og er litt usikker på om jeg vil det?

 

Alt 2: Lammeskinnspose med ullteppe inni. Her er tatt hull til seler og hun sover jo gjerne med dunjakke om det er kaldt.

 

Alt 3: kjøpe ny pose, men vil gjerne slippe det da jeg har de to som jeg nevner over her pluss sommerdyne til voksien og en dunpose fra TTH som baby har i softbagen sin. Selvsagt kan 2-åringen få denne dunposen da den tar minst plass i vogna, men ser ikke at denne på noen måte skal være bedre enn lammeskinnsposen.

 

Hun sover i en gammel Quinny - comfort kanskje?

Bor i en kald del av vinternorge....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har hatt både dunpose,lammeskinnspose og voksi til mine barn,og har vært fornøyd med alle.Men elsket voksien!

Skrevet

Både voksi og lammeskinn er godt å ligge i. Og om du vil slippe å lage hull i voksiposen, så finnes det seler som ikke må festes gjennom posen, men de sitter jo ikke fast i bunnen på vogna heller da, så man er fri til å sette seg opp om man vil.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...