Gjest Skrevet 20. november 2008 #1 Skrevet 20. november 2008 Han har vært syk ei god stund og han fikk antibiotika. Han hadde pusteproblemer, men ble litt bedre etter kuren. Plutselig så ble han værre igjen. I dag fikk vi endelig komme inn til veterinæren og han tok røntgen av lungene hans. Lungene var så og si fylt med væske :-( Stakkar pusen min!! Vi ble enige om at han måtte få slippe mere smerter. Så kl 16.05 idag sovnet han inn hos dyrlegen. Han ble nesten åtte og et halvt år gammel. Søte pusen min!
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 20. november 2008 #2 Skrevet 20. november 2008 uff... vi blir så knyttet til de kjeledyra våre:(( Håper det går bra med dere, sender over en "trøsteklem"
Gjest Skrevet 20. november 2008 #3 Skrevet 20. november 2008 Å nei så fryktelig trist at det skulle ende sånn da, det så jo ut til at han skulle bli bedre Jeg vet det ikke er så mye å si som gjør det bedre, men det var nok godt for ham å slippe. Håper det ikke tar alt for lang tid til du kan glede deg over gode minner av ham og ikke bare hvor trist du blir når du tenker på ham nå... *Trøsteklem*
moota m storebror&lillebror Skrevet 22. november 2008 #4 Skrevet 22. november 2008 Huff så leit!! Jeg måtte selv ta en katt med til dyrlegen som ikke fikk være med hjem igjen og vet hvor utrolig ubeskrivelig forferdelig det er!! Vi blir så glad i dyrene våre og det er så vondt! Sender deg mange gode trøsteklemmer!!! =) =)
Gjest Skrevet 22. november 2008 #6 Skrevet 22. november 2008 Tusen takk for sympati folkens. Skjønner ikke at han er borte enda, men det synker vel inn etterhvert. Det verste er at jeg ikke dro til dyrlegen med en gang....samvittigheten gnager! Men han har det vel bra nå. Ser for meg at han sitter i kattehimmelen, foran en peisovn og spiser grillet kylling :-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå