Gå til innhold

er man som regel frisk når fødselen starter??


Anbefalte innlegg

Skrevet

hørte bare at fødselen venter med å starte til man er frisk, og at man som regel er opplagt dagene før fødselen.. kan dette stemme??

er 36+4 så det er jo enda en stund til, men er så mange som sier at jeg kommer til å få før termin, å jeg er så syyk...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kjenner ei som fødte med full halsbetennelse og feber og hele pakka, så det er nok ikke alltid det stemmer. :)

Skrevet

Stakar jente... Huff. Hvordan klarer man å føde med feber? :-S

Skrevet

hoff, da grurer jeg meg litt.. hååper jeg blir frisk fort!! ;p

Skrevet

Det gikk visst "greit".

Hun hadde sinnsyk fødselsangst når hun skulle ha #2, pga at det var et helvetes slit å føde #1. (Som da kom når hun var syk)

Det var nok veldig ubehagelig å ligge der kvalm og med feber, og jeg skjønner godt at hun fikk angst til gang nr 2!

Men, sånn medisinsk sett, gikk det helt fint. :)

Skrevet

Jeg er sinnsykt forkjølet selv, og jeg håper virkelig snuppa venter med å komme til jeg har blitt bedre! :)

Skrevet

da fødselen startet var jeg så sliten som jeg aldri hadde vært før!

fikk oppleve et nytt ekstrempunkt et halvt døgn senere kan du si

 

så dette med "opplagt dagene før fødselen" er nok rent sprøyt, men jeg var ihvertfall ikke Syk. bare vanlige "svangerskapsbelastninger"

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...