Gå til innhold

Vanskelig å bli gravid med nummer to....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Jeg har alt blitt 42 år, har en skjønn gutt på snart tre år og har nå prøvd et halvt år å bli gravid med nummer to. Har ikke vært hos legen enda for å be om hjelp, det gikk greit å bli gravid forrige gang. Hva har skjedd? Er jeg syk ,er det overgangsalderen som har kommet, jeg har mensen ca hver 25 dag, men varierer. mellom 22 og 27. Jeg trenger noen "kjærringråd"!!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

42 er ganske gammelt. Kan være vanskelig å bli gravid i den alderen. Mye kan endre seg på 3-4år. Jeg hadde tatt en tur til lege.

Skrevet

Sikker på at det er mensen hver gang og ikke blødninger forbundet med eggeløsning annenhver gang? Kjenner noen som har det slik og det var vanskelig å bli gravid før de fant ut av det :)

Skrevet

For å øke sannsynligheten for å bli gravid, kan det være lurt å ha sex med flest mulig menn så ofte som mulig, gjerne flere ganger daglig (men ikke med samme mann hver gang, da).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...