lille2 Skrevet 17. november 2008 #1 Skrevet 17. november 2008 Kan det bli for varmt for den lille i magen. Har stemdusj hjemme med badekar og boblebad. Kan jeg ligge en stund i badekaret uten at det blir for varmt for tulla i magen, så lenge jeg kjenner med vel går jeg ligger der? Det hjelper så veldig på bekkensmertene.
Gjøkeredet③ Skrevet 17. november 2008 #2 Skrevet 17. november 2008 Jeg syntes det er kjempe deilig å ligge i boblebadet her hjemme.. Magen er jo så stor at halve blir jo liggende over vannoverflaten.. Hehe! Ligger ikke for lenge av gangen, og sørger for å drikke masse vann og ikke bli overopphetet.. Offentlige boblebad (i svømmehaller) ol, vet jeg at vi helst skal holde oss unna pga bakterier.. Så hadde jeg vært deg, så hadde jeg kosa meg ihjel i badet:o)
hope<3<3 Skrevet 17. november 2008 #3 Skrevet 17. november 2008 Jeg pleier å ligge i badekaret... ikke for varmt vann. Har ikke hatt på "boblene". Men det er jo utrolig deilig å bare ligge i badekaret det er så avslappende!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå