ragna Skrevet 17. november 2008 #1 Skrevet 17. november 2008 can we fix it yes we can er det lov å drive så til de grader lite skjult reklamekampanje for bob? hva med sam? han trenger også litt ny pifft. ellers en liten hatliste på mandagsmorgen; hjemmeeksamen hjemmeeksamen hjemmeeksamen ingen marsipanpølse
FletteMette&DenLangeMelkeveien Skrevet 17. november 2008 #2 Skrevet 17. november 2008 Jeg er helt klart med på hatliste ja Syk meg som det er veldig veldig synd på Går glipp av viktig lesedag fordi jeg svetter og fryser og klarer ikke tenke. Syk mann som ikke synes synd på meg fordi han mener det er mer synd på ham:( NSB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(tror forøvrig det punktet skal få sitt eget innlegg...) Jeg har en ting som må på elskliste også: Barnehagen, den fantastiske barnehagen som kan passe barnet mitt når jeg er for syk til å gjøre det selv!!!
lystige lerke Skrevet 17. november 2008 #3 Skrevet 17. november 2008 Hat: "Men du. Hva synes mannen din om at du jobber, egentlig? Helt ærlig?" "Men du, hvis du absolutt må jobbe, så må du jo jobbe deltid. Kan jo ikke jobbe fullt nå du vet du". Elsk: Jeg skal sove nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå