Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #3 Skrevet 15. november 2008 Hun har fyll i puppa leppene og sprøyter i trynet, sånn som Jan Thomas. Du ser det nesten sprekker fordi det er så fullt av kjemikaler for at det ikke skal vises rynker. Plumpt og jævli.
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #4 Skrevet 15. november 2008 forsto det slik at hun sa hun ikke hadde tatt noen form for inngrep. Er enig med ansiktet, ser stivt og lite pent ut! Men synes puppene hadde en fin form. Hi
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #5 Skrevet 15. november 2008 Hun sa: Har ikke tatt så mye selv nei.. Mao: Har tatt- vil ikke innrømme hva.
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #6 Skrevet 15. november 2008 Hun sa at hun ikke hadde gjort så mye.... Men ansiktet er fikset på, det er helt sikkert. Tror nok ikke hun har gjort noe med puppene.
Medisterpølsa Skrevet 15. november 2008 #7 Skrevet 15. november 2008 Er det verdt å vite hvem Monica Hansen er?
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #8 Skrevet 15. november 2008 Søkte henne opp på nett, og der er noen bilder med tyiske silikonpupper og andre ikke. Kanskje det har noe med mengde silikon hun har og måten hun poserer. Synes det blir for dumt og ikke være ærlig om slikt når det vises så godt dom det gjør i ansiktet hennes! Men iallefall så synes jeg puppene var fine i det innslaget på tv. Men om det er silikon eller ei, vet jeg ikke.....,
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #9 Skrevet 15. november 2008 tro meg. Eg har hatt meg med henne i min party tid og hun har silikon jo. Men fint arbeid med pene arr og små implanter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå