Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #1 Skrevet 15. november 2008 http://www.dagbladet.no/nyheter/2008/11/15/554087.html Der står det at kona hans er raka fant. Blakk, ulykkelig og alt. Synes synd på alle involverte. Men hvis hun kontakter en forfatter, tjener hun seg jo styrtrik tvert, om hun forteller om hele livet med denne tyrannen som hun har vært gift med.
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #4 Skrevet 15. november 2008 Synes ikke synd på dette patetiske kvinnemennesket. Håper ingen ofrer henne så mye som et ord mer i media.
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #6 Skrevet 15. november 2008 Saken er vel at denne dama har levd livet sitt sammen med en psyk mann. Det er fullt mulig at han ikke har banket livskiten ut av henne daglig, truet henne på livet, knust ansiktet hennes - men det finnes flere typer mishandling enn fysiske. Hun settes jo omtrent i samme bås som mannen av noen, men bør ikke hun få hjelp? Det sier seg selv at noe har vært riv ruskende galt i hjemmet hennes! Enten har hun visst om hva som skjedde og tiet, eller så har hun levd alle årene i uvisshet - i kveld skal jeg tenne et lys for at noen strekker ut en hånd til henne og tilbyr henne hjelp.
Anonym bruker Skrevet 15. november 2008 #7 Skrevet 15. november 2008 Dårlig gjort av dette sukehuset å kaste henne ut!!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå