Seriøst Skrevet 14. november 2008 #1 Skrevet 14. november 2008 Nå kommer mensen, veldig tidlig faktisk, men det er jo like godt så kan vi prøve igjen snart! Har vert passelig deppa i dag, men neste pp sitter spira!!
chiquetita Skrevet 14. november 2008 #2 Skrevet 14. november 2008 Synd. Men hold motet oppe. Lykke til
Seriøst Skrevet 14. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 14. november 2008 Takk!! Ser vi prøver på nr 3 begge to, lykke til til deg også! =)
Mamma-til-3-jenter Skrevet 15. november 2008 #4 Skrevet 15. november 2008 Kjenner igjen den følelsen ja.... Jeg prøver også på nr. 3! Begynte å spotte i dag, er over i 9. pp nå da. Når vi begynte å prøve så var jeg sikker på at jeg skulle ha en liten mage til jul ihvertfall. Men nei..... ;-(
Snurrepippen Skrevet 15. november 2008 #5 Skrevet 15. november 2008 Vi prøver også på nr. 3 og har "slomset" bort en EL-periode, fordi syklusen har vært litt unormal etter at jeg tok ut spiralen. Men som du sier, da er det ikke leneg til vi kan prøve igjen! Lykke til videre!
Seriøst Skrevet 15. november 2008 Forfatter #6 Skrevet 15. november 2008 Uff, føler ikke jeg kan klage når jeg ser at du er inni den 9 pp.... Dette var den første vår etter sa i september, så jeg kunne vel ikke rekne med at den skulle sitte på første forsøk, men håpe, det gjør jeg jo alltid. Ønsker oss alle lykke til jeg, og satser på at vi er småuggne rundt jul! =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå