Gå til innhold

Er jeg inne på noe?:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

En kvinne påtar seg alltid skylden for at en ting ikke virker som den skal. En mann lar alltid tingen få skylden. Er det noen enige her?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe... jeg pleier ikke tror at det er min skyld at ting går i stykker/ikke funker. men jeg skylder ikke på tingen heller. jeg skylder på alle de andre som bor her (les: ånder) men de har flyttet nå da, så nå funker det meste som det skal... hehe

Skrevet

Jeg kunne nevnt uttallige eksempler her,(og må innrømme at husets herre til tider har blitt mobbet litt) Men altså. Virker ikke bilvasken etter å ha puttet på poletten, har jeg sannsynligvis gjort noe galt, mens enkelte (jeg mener alle) menn er sikker på at maskinen er ødelagt:)

Skrevet

Det stemmer ikke for min del, jeg gir alltid tingen skylden hvis noe er galt.

Skrevet

Joda. Men da er det helt sikker noe gæli med tingen...ellers så er du egentlig mann.

Gjest nickedokka
Skrevet

Enig!! Når en mann rygger inn i en stolpe, så må det ha vært en sabla idiot som greide å sette en stolpe der!! (Sagt i fullt alvor/sinne)

 

Når det er ei dame, så tør hun gjerne ikke rygge mer den dagen, godt oppmuntret av mannlige vitner, he he.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...