Gå til innhold

MME-spørsmål... (samme som ammedebatten...)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er nødt til å spe på med MME en periode nå pga infeksjon. Da vi hadde baby sist, brukte vi Colett, og da lagde jeg opp så jeg hadde til flere flasker melk, som jeg hadde stående i kjøleskapet. Nå har jeg kjøpt NAN, fordi det virker som hun liker den godt... Kan jeg lage opp mer enn en flaske om gangen der og, og ha i kjøleskapet noen timer, for så å varme den til måltidet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eldsta vår fikk MME og da laga vi opp for et døgn om gangen og hadde i kjøleskapet varmet etter behov så det går helt fint.. vi Brukte NAN.

Skrevet

Nei. Morsmelkserstatning skal blendes rett før den skal gis. Skal kun lage for ett måltid om gangen. Du kan få mer info på www.flaskeposten.no

Skrevet

De anbefaler og blande den rett før hvert måltid ja, men vi fikk beskjed på HS at man fint kunne blande opp for et døgn av gangen på NAN..

 

Skrevet

Takk :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...