Gå til innhold

Er sønnen mitt et balltalent?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han er 1,5 år, kaster ballen opp i luften og tar den i mot. Jeg er veldig imponert :-) Er det normalt å klare det i den alderen, eller har han et talent?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja, si det, min er et par mnd. yngre enn din og han kaster, tar imot, sparker, triller og kaster ballen opp i luften. Han er helt rå til å være så liten. Flinke gutten min!

Skrevet

Min gjør alt det, men kaster i tillegg 50 meter og er rå på å ta imot med venstre hånd.

 

Hehe, neida. Gutten din har god motorikk til å være så liten, HI. Om det er et balltalent eller ikke gjenstår å se. :)

Skrevet

Jeg er første anonym, og er så stolt av gutten min, siden han har/er vært treg til ALT, hehe! Så det er godt han kan noe spesielt også :)

Skrevet

Han er i hvert fall helt gal etter ball! Går helt fra forstanden når ballen i drømmehagen dukker opp. Han er ganske god til å sparke også, tar skikkelig fraspark :-) Ikke viktig om han har talent altså, men litt gøy uansett.

 

HI

Skrevet

Neppe talent nei, bare motorisk flink :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...