♥Humblebie™Emilie08 og Leah09♥ Skrevet 11. november 2008 #1 Skrevet 11. november 2008 Blir snart gal av dette. Er 3uker siden SA, har vært kvalm og i elendig form siden da. Så har tatt HCG blodprøver hos legen og verdiene har ikke gått ned, faktisk økt litt.!!!!! Så var inne til ny innvendig UL i dag og det var det enda fostersekk inne i livmoren. Så legen kan ikke forstå hva som har blitt skrapt ut sist gang!!!! Ja ja.. så må jeg inn igjen ( Å jeg som trodde jeg hadde fått EL og var igang med prøvinga igjen, men nei da!!! Må vente enda lengre nå (
Gjest Skrevet 11. november 2008 #2 Skrevet 11. november 2008 Off, stakkars deg :-( Det hørtes trist ut. Håper spiren snart sitter.
♥Humblebie™Emilie08 og Leah09♥ Skrevet 11. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 11. november 2008 ja, håper også spiren sitter snart. Men har heldigvis lille jenta våres å trøste meg med. Men ønsker såååå inderlig 2 tette. Får bare satse på at di får med alt denna gangen og vi kan begynne med frisk mot.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå