mamma og Mille HØYGRAVID Skrevet 10. november 2008 #1 Skrevet 10. november 2008 fordi vi har barneforsikring i IF følger det med en helsetelefon. (altså ikke en fysisk telefon men et sted å ringe hehe..) Den har jeg ringt flere ganger om alt mulig. Hvilke apotek er åpent, (ja de svarer på sånne trivielle ting også) bør jeg gå til legen, hva er de røde prikkene etc. GENIALT!! Vil virkellig anbefale den. Her får jeg snakke med helsepersonell uten å måtte ringe legevakt.
Gjest Skrevet 10. november 2008 #2 Skrevet 10. november 2008 Er man helt anonym når man ringer dit? Hvis ikke så er jeg litt skeptisk til det siden et forsikrings selskap står bak og gir tilbudet.
mamma og Mille HØYGRAVID Skrevet 10. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. november 2008 Hmm.. Jeg pleier å være ganske så konspiratorisk av meg, men tanken har ikke slått meg. Det er vel mer en rådgviningstjeneste, og det har ikke feiliet henne store ting når jeg har ringt. Og forsikring har vi allerede fått innvilget. Avkortning på forskringen avgjøres nok ikke av antall oppringninger til helsetelefonen. tror ikke man kan være anonym nei, fordi man må jo ha forskring der for å kunne benytte tjenesten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå