Gå til innhold

hjelp meg! må produsere mer melk.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Begynte med amme-te igår, (men hjelper det bare for luftsmerter)? spiser havregrøt til frokost, ammer så ofte det går ann, men brystene blir bare mindre harde,mindre melk. og babyen min på bare 1 uke bli aldri mett.

 

hva gjør jeg?

kan melken bare stoppe nå?

Prøver ikke stresse, men vil ikke miste melk allerede nå.

 

Hva hjelper?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Masse søvn, mat og drikke.

Ammete.

Det hjalp her =)

Skrevet

Ofte amming, masse drikke, rolige omgivelser osv.

 

Det er jo bra at brystene blir mindre harde da, de skal jo ikke være det. Det kan jo tyde på at melken ikke flyter ordentlig ut, eller at man kan få brystbetennelse.

Skrevet

Drikk så mye fenikkelte du kan. I 50% a tilfellene hjelper akupunktur. Eller gå til legen å spør etter afipran og ta som en kur, det er kvalmestillende men bivirkningen er økt melkeproduksjon...den fikk jeg av rikshospitalets ammepol 3 ganger. Og produkjonen økte de så rart på meg på apoteket, men da de leste felleskatalogen sto det visst der.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...