¸.·´¯`·.¸><((((º> Skrevet 8. november 2008 #1 Skrevet 8. november 2008 .Har lyst å prøve meg på scrapbooking, men det aner meg at det kan bli en dyr hobby:-D Hvor kjøper dere utstyr/papir ? Og alle gode tips ellers mottas med STOR takk! :-)
¸.·´¯`·.¸><((((º> Skrevet 8. november 2008 Forfatter #2 Skrevet 8. november 2008 ingen som scrapper ? Trodde jeg var den eneste som ikke gjorde dette;-)
ZZzZzzZ Skrevet 8. november 2008 #3 Skrevet 8. november 2008 billigst aner jeg ikke... men panduro er nå ikke så dyr...
Ioren Skrevet 8. november 2008 #4 Skrevet 8. november 2008 Panduro er jo svindyre da, i forhold til de fleste! www.scrapsmart.no - ikke så veldig til utvalg, men gode prisen www.papirihjertet.no www.hobbyhimmelen.no www.bikuben.com er de jeg bruker å handle av, de ligger ca likt i priser de fleste rundt omkring...
Økologisk_knekkebrød Skrevet 8. november 2008 #5 Skrevet 8. november 2008 Panduro er veldig dyre. Jeg handler mest hos www.papirloftet.no De har stort utvalg, og enestående kundeservice! -Men dyrt kan jeg garantere deg at det kommer til å bli, uansett hvor billig butikk du finner, hehe! ;-) Denne hobbyen blir man hekta på!
SlitenÅtrøtt.. alltid & støtt Skrevet 8. november 2008 #6 Skrevet 8. november 2008 nille er vel billig??
¸.·´¯`·.¸><((((º> Skrevet 8. november 2008 Forfatter #7 Skrevet 8. november 2008 Takk for tips! Nå må jeg få bestilt meg noe, så finner jeg fort ut om det er noe for meg. - Så teit at det er så dyrt, da! Det er jo i hovedsak papir, bånd og klistermerker, er det ikke det, da ?? ;-D
¸.·´¯`·.¸><((((º> Skrevet 8. november 2008 Forfatter #8 Skrevet 8. november 2008 Noen tips til hva jeg IKKE burde kjøpe, som garantert ikke kommer til å bli brukt ? :-)
-carina- Skrevet 8. november 2008 #9 Skrevet 8. november 2008 Har ikke scrappet mye, skylder på dårlig tid, men er kanskje dårlig prioriteringer... Men jeg synes i hvert fall det er veldig artig å titte på scrappeforum. Der kan du helt sikkert få masse svar på spørsmålene dine og! Gå inn på www.scrapping.no , det er et kjempebra forum!! )
Herlige barn har jeg fått Skrevet 8. november 2008 #10 Skrevet 8. november 2008 Denne klubben kan du melde deg inn i for og få litt scrappeutstyr til en billig penge! http://www.creativeclub.eu/ Man trenger heller ikke bestille flere enn den 1 pakken heller og den kommer rett i postkassa di! Ellers er jeg selv med i http://www.scrapshop.no/ der jeg 1 gang i måneden får en velfyllt pakke inkl frakt med sporing til 300 kroner, men de har jo egen nettbutikk der man kan bestille ting! http://forsbakkstingogtang.no/index.php?option=com_wrapper&Itemid=8
alvamamma Skrevet 8. november 2008 #11 Skrevet 8. november 2008 Jeg har handla mest på kreativhobby.no. Jeg lager mest kort og har bl.a mange stempler derfra. De er rimelige + at de ofte har tilbud på stempelpakker. Et tips er å kjøpe bånd på stoffbutikker, min erfaring er at det er billigere der.. At det er en dyr hobby er det ingen tvil om.. Det gjelder å tenke godt gjennom hva en kjøper, og ikke la seg friste :-)
Økologisk_knekkebrød Skrevet 8. november 2008 #12 Skrevet 8. november 2008 En ting jeg vet at mange tror de kommer til å bruke mye, men som stort sett blir liggende er mønstersakser i forskjellige former.. ;-) Jeg har en saks som lager rivekant og en som lager scallop kant som jeg bruker en sjelden gang, resten henger til pynt. Anbefaler også å ta en titt på scrapping.no så ser du hva andre har laget og hva de har brukt.
Økologisk_knekkebrød Skrevet 8. november 2008 #13 Skrevet 8. november 2008 Kom på en ting til som veldig sjeldent blir brukt, sånne ferdige 3D-klistremerker fra Jolee's o.l. Sånne som dette: http://www.sandis-sticker-shack.com/servlet/Categories
Blue Lady Skrevet 8. november 2008 #14 Skrevet 8. november 2008 De har en del sett og verktøt på Clas Ohlson. Nille og Eurospris har en del også. Har kjøpt en del på Binders, sikkert ikke det billigste, men gidder ikke å bestille på nett bare for noen småting. De har mye Fiskars i alle fall der..
¸.·´¯`·.¸><((((º> Skrevet 9. november 2008 Forfatter #15 Skrevet 9. november 2008 Takker for alle tips, nå har jeg lagret alle adresser, men det er jo umulig å velge ut NOEN FÅ TING, da veldig, veldig mye ser så fint ut!!! ...............:-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå