lillesøster skal bli storesøster Skrevet 7. november 2008 #1 Skrevet 7. november 2008 komme med gave selv om man ikke kommer i bursdag? Har gitt ut innvitasjoner i går, og i dag kom det noen med en gave til lillemor siden de ikke kan komme i morgen. Det samme opplevde vi til 1 års dagen, ikke de samme som ikke kunne komme da. Jeg fikk skikkelig dårlig samvittighet, for når han som kom med gave hadde bursdag glemte vi av hele bursdagen, hadde mye å tenke på da uten at det er "gyldig" grunn.
Northernlights Skrevet 7. november 2008 #2 Skrevet 7. november 2008 Det er vel ikke vanlig, men det er vel noen som synes det er koselig å gi gave likevel. Dårlig samvittighet skal du vel ikke ha =o) Kan jo være barnet som insisterte.
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 7. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. november 2008 Tror ikke en 3 åring innsisterer så hardt. Men koselig var det,ja. Innviterte de inn på besøk en tur(tross alt rotet og "styret" med kakebaking og slikt) og tross at jeg sprang rundt her i longs.
moota m storebror&lillebror Skrevet 7. november 2008 #4 Skrevet 7. november 2008 Vi gir generelt ikke gave til de som ikke har bursdag. Eller hvis de har men vi ikke blir invitert. Unntaket er et vennepar sine 2 barn og sønnen til ei venninne av meg. Det er også de eneste som får julegaver hos oss.
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 7. november 2008 #5 Skrevet 7. november 2008 Nei, det vil jeg neppe tro er vanlig:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå