Gå til innhold

Graviditetstest


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg testet positivt på 2 graviditetstester med Clearblue Digital på tirsdag og onsdag. Men jeg blir litt forrvirret da det står på pakningsvedlegget av man kan teste 4 dager før forventet mens,mens her og på andre nettsider mener de at man bør vente med å teste til 10-14 dager etter forventet mens. Jeg var da jeg testet 4 og 5 dager over tiden.

Kan det da være slik at resultatet mitt på testene ikke er sikker? selv om jeg tok 2,da den ene med ettermiddagsurin og den andre med morgenurin?

Takk for svar på forhånd;-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er graviditets testen possitiv så er du gravid!!

Men hadde den vært negativ kunne du vært gravid fordet så tidlig, men testen kunne ha latt være å slå ut fordi det ikke var nok hormoner å påvise ennå..

 

Gratulerer så mye!!

Skrevet

Tusen takk for svar:-) Er så overlykkelig for å ha en liten en i magen! Skal til legen på mandag og jeg gleder med MASSE;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...