baby ventes 11 mars :) Skrevet 6. november 2008 #1 Skrevet 6. november 2008 skal vi avtale en tid til uka på dagtid da eller siden det passa best??? hvor gamle er dere forresten? barn fra før? hvor langt på vei ? bare nyskjerrig. jeg kan stortsett alle dager -torsdag
Feliz31 Skrevet 6. november 2008 #2 Skrevet 6. november 2008 Jeg er klar jeg Jeg er gift, 32 år, har et barn fra før på 4 og et halvt år. Er 23 uker nå, termin 9 mars. Hva med onsdag? egentlig så passer alle dagene for meg på dagtid til uka, men gjerne etter kl 1230 da det er et par av de dagene jeg trener før 12. Hvor skal vi treffes? på pizzanini i gågata? Andre forslag? Vi får høre hva som passer best for de andre, vet ikke hvor mange vi evt er heller jeg.
baby ventes 11 mars :) Skrevet 6. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 6. november 2008 passer fint for meg med onsdag jeg er foresten 27år, ingen barn fra før har termin 11mars:)
marsbarn fra Østfold Skrevet 7. november 2008 #4 Skrevet 7. november 2008 Hei, jeg er også Sarpsborg-jente, jobber 100% og mer enn det, så har ingen muligheter på dagtid, og forsåvidt ikke mye kveldstid heller. Men veldig moro å ha en kontakt-gruppe fra Særp:) Jeg er 27 år, ingen barn fra før. Venter en gutt 17 Mars. 21+5 idag, bor på Bjørnstad/Grålum. Jeg følger med her for å se hva det blir til;)
♥Mie Celine♥Håkon♥ Skrevet 7. november 2008 #5 Skrevet 7. november 2008 NÆ!! sarpsborg gruppe koselig.. det har jeg ikke lagt merke til her inne før! får jeg og henge meg på? jeg er 24+4 idag er 24 år og bor på bede. har en gutt på 3,5år fra før Venter forresten jente nå! Jeg kan som regel alle hverdager på dagtid, bortsett fra nesten alle onsdager. Jeg jobber som miljøarbeider, så jeg jobber helger og et døgn i uka annenhver uke. men møter o.l havner alltid på onsdager, så de er litt uforutsigbare bare...
baby ventes 11 mars :) Skrevet 7. november 2008 Forfatter #6 Skrevet 7. november 2008 alle kan henge seg på, bare koselig jo fler jo bedre:)
Gjest Skrevet 7. november 2008 #7 Skrevet 7. november 2008 Koselig ja, har ikke lagt merke til det før jeg heller. Får jeg også henge meg på? Jeg er 23+2, er 23 år og bor også på Bede. Har ei jente på 6år og en gutt på 1år. Vet ikke hva vi venter nå, de mente gutt på ordinær UL, men etter en priv på Volvat mente de jente Nå venter vi spent på 3D!
Veslesnuppa Skrevet 7. november 2008 #8 Skrevet 7. november 2008 Hei:) Jeg er også Sarpejente:) Er 34år,gift og venter mitt 3 barn.Er 24 uker på vei,og har termin 1mars. Har fått de to andre litt før termin,så håper på en februarbaby:)
baby ventes 11 mars :) Skrevet 7. november 2008 Forfatter #9 Skrevet 7. november 2008 så koselig at det kommer flere hva med tirs eller tors til uka da jenter??? eller dere kan sette opp forslag
Endelig på vei :-) Skrevet 7. november 2008 #10 Skrevet 7. november 2008 Hei. Var ikke klar over denne gruppen jeg. :-) Koselig. Jeg bor på Hafslundsøy, er 35 år og venter mitt første barn 5 feb. Skal over til 3 trimestergruppen neste uke... Tiden flyr... Har ikke mulighet til å komme på dagtid mer enn ev en onsdag, da jeg jobber 80% for tiden. Men skal se hva det blir til etter hvert. Hvis jeg kan, så kommer jeg gjerne. Kjenner ikke så mange i Sarp, da jeg ikke har bodd her i mer enn 3,5 år. Håper det blir en treff etter hvert da. :-)
Gjest Skrevet 7. november 2008 #11 Skrevet 7. november 2008 henger meg på her jeg også... men har ikke mulighet til å treffes på dagtid... vi bor på lande vi da.. er i uke 14, så er vel den eneste her a oss sarpe jenter som har termin i mai?? er det forresten noen av dere som går til fysio et eller annet sted i særp?? noen som har et bra sted å anbefalle?? bra med egen særpe gruppe
magica fra tryll Skrevet 7. november 2008 #12 Skrevet 7. november 2008 Onsdag passer fint for meg. Jeg er 41 år og venter nr.5:), har termin 31.januar. Har fra før barn på 17(tvillinger), 12 og 2.
Feliz31 Skrevet 7. november 2008 #13 Skrevet 7. november 2008 Så kjekt at vi er så mange. Jo fler jo bedre! Som sagt så kan jeg de fleste dager jeg altså, kan også kveldstid, men da er det brått litt mer vanskelig å få det til... Regner jo med at vi kan få til flere enn bare et treff.... sånn at flest mulig kan bli med.. Gøy. Alltid kjekt å bli kjent med nye mennesker...
Elin1980 Skrevet 8. november 2008 #14 Skrevet 8. november 2008 Jeg er 28 år og har termin 9 mars, venter vårt første barn som er en liten gutt )) Bor på Greåker vi da... Synes det høres koselig ut med disse treffene, men passer ikke for meg på dagtid da jeg jobber hver dag.. Må bli etter 1600 for min del rart og se så mange fra samme lille by som har termin nesten samtidig og at vi er nogenlunde like gamle, men at vi ikke kjenner hverandre fra før
♥♥♥ Skrevet 8. november 2008 #15 Skrevet 8. november 2008 Så mange sarpinger gett... Er sarping jeg og, men har flytta en time unna ca nå. Snodig med så mange med termin rundt samme tid. Venter førstemann jeg og, med termin 23. mars. Hadde vært morsomt å kommet på et treff en gang dersom det passer i forhold til jobb. Jobber 80% for tiden... Er 30 år forresten
Feliz31 Skrevet 8. november 2008 #16 Skrevet 8. november 2008 Det er jo det som er så spennende, det kan jo hende at vi faktisk kjenner hverandre fra før.. he he... Kanksje vi skal prøve å få til det første treffet på kveldstid slik at flest mulig har mulighet for å komme?? Hva tenker dere? Kan ikke noen bare ta en sjefs avgjørelse, jeg er så dårlig på sånt.
baby ventes 11 mars :) Skrevet 8. november 2008 Forfatter #18 Skrevet 8. november 2008 ok, hva med onsdag kveld klokka 1900? vi kan jo ha flere treff om alle ikke kan.
mamman til snuppa+nurk i magen Skrevet 9. november 2008 #19 Skrevet 9. november 2008 Oi sann, så mange fra Sarp med baby i magen. Jeg er 28 år, har en jente på 3 1/2 og har termin 18 april. Jeg jobber 100%, så sliter litt med å trreffes på dagtid, men slenger meg veldig gjerne med hvis jeg har mulighet. Bor forresten på Brevik.
Feliz31 Skrevet 9. november 2008 #20 Skrevet 9. november 2008 Jeg kan onsdag kl 1900. På pizzanini i gå gata?
Endelig på vei :-) Skrevet 9. november 2008 #21 Skrevet 9. november 2008 Hei. Jeg kan dessverre ikke på ondag kveld. Skal på fødselsforberedende kurs... Men dere andre får kose dere, så håper jeg at jeg kan bli med neste gang. :-)
baby ventes 11 mars :) Skrevet 9. november 2008 Forfatter #22 Skrevet 9. november 2008 ja pizza nini er helt greit for meg ihverfall. koselig der
Feliz31 Skrevet 10. november 2008 #23 Skrevet 10. november 2008 dytter litt og håper at noen flere også kan komme
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå