Anonym bruker Skrevet 6. november 2008 #1 Skrevet 6. november 2008 ..er det vanlig at babyen får vondt i magen da? Er litt usikker på hva som er greit og ikke å spise.. vet løk og kål ikke skal være bra, men bør jeg holde meg unna nøtter også? takk for svar
Anonym bruker Skrevet 6. november 2008 #2 Skrevet 6. november 2008 min reagerer ikke på det iallefall. Men brus derimot..Test deg litt frem:)
Anonym bruker Skrevet 6. november 2008 #3 Skrevet 6. november 2008 varierer fra person til person det.. venninna mi spiser får i kål på høykant uten at babyen hennes reagerer med luft pga det, brus reagerer han på.
Anonym bruker Skrevet 6. november 2008 #4 Skrevet 6. november 2008 takk for svar, har nemlig en baby som reagerer på det meste. Men ble usikker på om nøtter ble nevnt i sammenheng med magevondt eller allergier.. Spiste nemlig kjeks med en del peanutter.. ikke overhysterisk nå altså, men har hatt en del turbulente netter i det siste, og lurte på om dette var noe jeg burde unngå fremover mens jeg ammer. takk.. (ps: har desverre ofret julebrusen i år ja, snufs..hehe)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå