Gå til innhold

Må le litt av NAV også..


Anbefalte innlegg

Skrevet

De har rotet så mye nå det siste, men de fant jo tilslutt ut at jeg ikke har rett på sykepenger, og da ikke rett på fødselspenger.

Så da leverte jeg søknad om engangstønad, og fikk beskjed om at siden de hadde rotet så veldig og alt ble så usikkert, så skulle de behandle og utbetale den så fort som overhodet mulig.

 

Nå har det gått ei uke, så jeg ringte for å høre hvordan det lå an, men det måtte de undersøke og skulle ringe opp igjen.

Etter tre timer gikk jeg lei av å vente, så jeg ringte forvaltningen selv, og fikk snakke med ei hyggelig dame som skulle utbetale pengene I DAG.

 

Litt etterpå ringer de opp fra NAV og sier at de har sendt videre søknaden, men at det kan gå opptil 4 UKER før det skjer noe, så kanskje jeg skulle søke om sosiale stønader som bostøtte og livsopphold!

Lurer på hvem han ringte for å sjekke det, antageligvis ingen steder.

 

Oi.. ble langt dette, men godt å få skrevet det :P

 

 

 

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...