Gå til innhold

Kjøpe gave til barnefar på farsdagen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og barnefar har nesten ikke kontakt i det hele tatt, det hender av og til at han har lillingen, men jeg og han er ikke på talefot ellers.

Kan jeg kjøpe gave da på farsdagen til han fra lillingen?

Eller virker det bare teit?

Gjør dere det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg kjøper ikke gave til farsdagen. spesielt siden han ikke skal dit den dagen. også syns jeg det blir litt feil når far og stemor har barn sammen. da vil sikkert stemor ordne noe fra alle barna om de har tradisjon på og feire farsdagen og har de det ikke er det teit at bare mitt barn gir gave.

 

om du har lyst har du lov?

Skrevet

Jeg har kjøpt en liten ting, men det er første farsdagen og vi har god kontakt. Og ingen nye kjærester noen av oss. Tenker at når den dagen kommer så kan de ordne det. Men etterhvert kommer vi vel kanskje heller til å få sønnen vår til å tegne en tegning, lage kort, noe sånt når han blir eldre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...