danieI Skrevet 4. november 2008 #1 Skrevet 4. november 2008 savn: kjæresten fri sats hat: sandete vinterklær fiskekaker ødelagt etter å ha sovet 1 time med lillebråk elsk: kjæresten fin quell med lillebråk 7kornsbrød
Gjest Skrevet 4. november 2008 #2 Skrevet 4. november 2008 Jeg har innsåpede hender og vannet er borte....
Spinnvild van Vetcheg Skrevet 4. november 2008 #3 Skrevet 4. november 2008 ... få på webcam, jeg vil se åssen du lar være å såpe inn tafsaturet ditt!
Gjest Skrevet 4. november 2008 #4 Skrevet 4. november 2008 Den har tørka inn. Men det klør voldsomt, og i og med at jeg allerede har så tørr hud på hendene at jeg har åpne sår tror jeg ikke størkna såpe er så greit.. De driver og graver bort i gata her. Jeg håper bare at denne vann-kuttingen er planlagt og at vi får tilbake vannet, og at det ikke er en uplanlagt "oi, der kutta vi vannet til hele gata, dette kommer til å ta tid å fikse" Er det ikke foresten vanlig folkeskikk å varsle naboene når man kutter vannet? En liten lapp i oppgangen f.eks....?
FletteMette&DenLangeMelkeveien Skrevet 4. november 2008 #5 Skrevet 4. november 2008 Du får putte henda i do
Spinnvild van Vetcheg Skrevet 4. november 2008 #7 Skrevet 4. november 2008 GJERNE fulgt av et kamera og en prest: jeg døper deg til Fido Meddi Tøre 'ender.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå