Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har sett litt på den runde varianten av barnesenga stokke. Synes den er veldig pen og den virker veldig praktisk. Man kan endre sengen etter barnets størrelse. Men, har noen av dere peiling på om man må kjøpe ny madrass hver gang man skifter størrelse eller følger det med?!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du sett leander senga? Ikke vugga altså. Den er kjempefin. Vet ikke om madrassen til stokke. De to sengene er mine yndlinger. :)

Skrevet

Madrass og bunn er den "pakken" du kjøper når du skifter størrelse, til ca 1500,- Den er kjempefin!

Skrevet

hadde jeg bare hatt råd...6000 kroner,,,snufs det er dyrt.

Skrevet

Jeg kan virkelig anbefale Stokke-sengen! Formen er perfekt for en liten bebis:-) Gutten min trives ihvertfall veldig godt oppi den! Når du kjøper den dyreste pakken (vugge og seng), får du madrass til både den lille og store sengen.

Skrevet

Denne er så fin! :) Vurderer å kjøpe den selv. :D

Skrevet

ja det er veldig dyrt.. men håper den kommer på salg rundt jul eller i januar :) takk for svar :)

Skrevet

Jeg skal også ha en slik seng til min lille ;o) Spørre Tom Cruise de hadde tydeligvis en slik en til jenten sin....

Vert kjekt om de hadde hatt litt salg ja,er imidlertid så heldig at jeg skal få den av mamma ;)

Skrevet

Hei!

Jeg kjøpte den på babyshop for to uker siden. Da var det 20% avslag på pris. Den er bare helt skjønn og jeg gleder meg vilt til å ta den i bruk:))) Den er veldig praktisk med hjul og lett å ta med seg i hele leiligheten. Den lille "vugga" tror jeg virker god og trygg på en liten nyfødt baby. Gled deg dersom du bestemmer deg for Stokke!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...