heisand? Skrevet 4. november 2008 #1 Skrevet 4. november 2008 jeg får 2000kr av besteforeldrene mine. tror jeg skal ønske meg sånn juicepresser, men lurer på kanskje en espressomaskin. noen som har en espressomaskin til den prisen og er kjempe fornøyd? eller noen hundrelapper mer
nedtråkka kaviartubepupper Skrevet 4. november 2008 #2 Skrevet 4. november 2008 vet du hva? jeg har smakt ekspresso fra flere forskjellige maskiner, men den aller beste ekspressoen er den man koker på en ekspressokanne (jeg er kjempefornøyd med min bialettikanne, kjøpt på kaffebar). og skal du ha melk, så lager man den i en melkeskummer. mye billigere enn de store maskinene, og MYE bedre!!! kanskje litt mer tungvindt, men det er verdt det!!!!
heisand? Skrevet 4. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. november 2008 det har jeg faktsik. veldig fornøyd, bare det at gammel kaffe sitter så godt. hvordan får jeg isåfall det bort? med espressomaskin så får man jo lettere enkel og dobbel i riktig kaffemengde.
nedtråkka kaviartubepupper Skrevet 4. november 2008 #4 Skrevet 4. november 2008 jeg vasker min med stålull eller en sånn stålsvamp, ikke noe problem her ) eneste jeg merket var at etter 1-2 års flittig bruk (flere ganger om dagen) begynner den å lekke litt, for den gummikanten inni ble slitt. da kjøpte jeg meg en liten kanne(3 kopper), og den lille kannen er akkurat nok til en dobbel latte i mine glass ) i den mellomstore (6kopper) brukte jeg bare halvparten, og da ble det mye å tømme ut... men den er fin å ha hvis jeg får besøk )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå