mamma til tre prinsesserღ Skrevet 4. november 2008 #1 Skrevet 4. november 2008 Hadde litt vondt i magen i går, men ikke noe voldsomt. Og jeg kjente henne mange ganger i går. Om natten pleier jeg å kjenne henne når jeg er på do, men i natt har det ikke vært noe. Også pleier det å være en del liv når jeg skal til å stå opp. Men i dag har jeg ikke kjent noen ting. Ble forkjøla for noen dager siden, men det burde jo ikke ha noe med dette å gjøre???? Noen som har hatt det sånn før??? Er litt bekymret kan en si. =(
mamma til tre prinsesserღ Skrevet 4. november 2008 Forfatter #2 Skrevet 4. november 2008 Er forresten 26+4
Mammarama=) Skrevet 4. november 2008 #3 Skrevet 4. november 2008 Drikk eller spis noe med sukker, og legg deg ner å kjenn etter..De kan ha dager der de sover mer en andre.. Ring legen/jordmor om du ikke kjenner noe da..Lykke til..
mamma til tre prinsesserღ Skrevet 4. november 2008 Forfatter #4 Skrevet 4. november 2008 Det var egentlig ganske mye liv på dagen i går. Så kanskje hun er sliten. hehe. Har fått et ganske bra spark nå, men pleier å være mye mere liv enn dette. Men nå har jeg ihvertfall kjent henne, så er litt roligere nå! Selv om jeg har vondt i magen fortsatt! =)
gutt09&spire11 Skrevet 4. november 2008 #5 Skrevet 4. november 2008 26+5 idag...var på ul igår får å sjekke liv. Hadde ikke kjente noe særlig på 2-3 dager. Alt i orden med den lille guttebaby:) Fikk beskjed om at det kan være en del faktorer som du må ta i betraktning: - Er du forkjøla er h*n i magen det oxo - Babyen kan ha rolige perioder (kan sove i opptil en uke av gangen) - Ble 30% sykemeldt for litt over en uke siden. Har vært veldig mye liv frem til da, men han har roet seg etter det. Så ikke stress og jobb for mye. Håper det hjalp litt. Men som jm min sa til meg er det bedre at du sjekker liv på ul eller forterlyd hos jordmor en gang for mye så du slipper å ligge våken om natta og uroe deg. Håper på flere spark for oss begge!!!
mamma til tre prinsesserღ Skrevet 4. november 2008 Forfatter #6 Skrevet 4. november 2008 Takk for svaret! Betryggende å høre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå