lystige lerke Skrevet 3. november 2008 #1 Skrevet 3. november 2008 "Jeg har hørt at det å kile et lite barn i veste fall kan føre til at barnet utvikler stamming. Personlig foretrekker jeg andre og mer kreative og stimulerende former for lek, som byggeklosser, togbane, boklesning og lignende. Men når andre skråsikkert påstår at overdreven kiling overhodet ikke er farlig, får jeg et behov for å høre hva pedagogen sier? Hilsen hønemor". Dama er helt sikkert dibber.
FletteMette&DenLangeMelkeveien Skrevet 3. november 2008 #2 Skrevet 3. november 2008 Neeeeei, jeg kilte datteren min senest i går jeg altså. Visste ikke at det var farlig. Nå kommer hun sikkert til å begynne å stamme slik at hun blir ertet på skolen og utvikler et hat mot verden og gud vet: kanskje hun kommer til å bli selvmordsbomber i Katmandu, og alt er min skyld!!!!
lystige lerke Skrevet 3. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. november 2008 Ja jøss. Bare dårlig mødre som kiler barna for å få til å le. Gode mødre bruker stimulerende og kreative midler som togbanesett i økologisk tre håndspikket av buddistmunker i de mest usentrale delene av Bhutan.
FuckFace Skrevet 3. november 2008 #4 Skrevet 3. november 2008 Jeg ble faktisk dødsnysgjerrig på hva svaret ble... Har aldri hørt om fenomenet før...
Moderator. Hannah Skrevet 3. november 2008 #6 Skrevet 3. november 2008 Det er bare en dibber som kan kopiere noe fra et blad og gjøre narr av det på dib, så jeg tror nok dere er ganske likestilte på det planet her.
Spinnvild van Vetcheg Skrevet 4. november 2008 #7 Skrevet 4. november 2008 Hø-hø-hønemora Kjøttpølsa?
Gjest Skrevet 5. november 2008 #8 Skrevet 5. november 2008 Festlig. Jeg leste forøvrig en bok en gang som argumenterte for at kiling er et uttrykk for seksualitet, en av de få tillatte formene mellom voksne og barn ... men gjett hva, jeg synes likevel ikke det er ekkelt å kile ungen min. Altså er jeg både uansvarlig og pervers etter enkeltes standarder.
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 5. november 2008 #9 Skrevet 5. november 2008 Jeg savner virkelig ikke abonnementet mitt på Foreldre og Barn!
Meesah og HattiFnattene♡ Skrevet 5. november 2008 #10 Skrevet 5. november 2008 det har jeg også hørt faktisk..men det er jo like dumt som rådet om å la barn skrike fordi de måtrene opp lungene..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå