JenteBeibi.04.02.09<3 Skrevet 3. november 2008 #1 Skrevet 3. november 2008 Av og til får jeg veldig vondt nede i høyre side av magen. Det kjennes ut som om hun ligger å skraper med neglene. Det gjør veldig vondt i noen sekunder bare. Noen som vet hva det kan være? eller opplever de samme?
mamman til knøttet *fødeklar* Skrevet 3. november 2008 #2 Skrevet 3. november 2008 Hei! Jeg tror det er det samme som jeg oppfatter som stikninger, bare på den ene siden, jeg spurte jordmor om dette og hun sa det var livmoren som vokser som gir disse smertene. Lykke til!
JenteBeibi.04.02.09<3 Skrevet 3. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. november 2008 Hei takk for svar! Skal hørre med min jordmor neste gang jeg er der. Håper det er det samme! =) Takk og lykke til du også )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå