-MtG- Skrevet 3. november 2008 #1 Skrevet 3. november 2008 Også vil jeg ha masse penger å handle for der. Jeg trenger bare 2000 for å få med hjem alt det jeg trenger da, så jeg er ikke så fryktelig kravstor. Bare å starte donasjonene foldens:)
Gjest Skrevet 3. november 2008 #2 Skrevet 3. november 2008 Skulle vært en tur på ikea selv har spaaart det lenge nå for jeg orker ikke å traske rundt der høygravid hehe. Slitsomt nok å gå rundt der med sutrete fyr og vilter tuppe om jeg ikke skal ha vondt i tillegg.. Er bare småtterier vi skal ha også, så om det blir noe til overs etter kronerullingen din så kan du godt sende det over hit
-MtG- Skrevet 3. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. november 2008 Hehe, det skal jeg gjøre:) Orker egentlig ikke gå der jeg heller, men skulle nok ha klart å komme meg gjennom det om jeg hadde funnet ut på forhånd hva jeg skille ha. Jeg trenger nye entrémøbler og fant noen som var helt perfekte. Hattehylle med knagger og benk med skohylle. Akkurat sånn jeg hadde tenkt. Også trenger jeg en sånn trillesak med kurver i så jeg kan få rydda opp i alt rotet jeg har i "garderoben" min. Alt håndarbeids-stashet er dytta inn mellom skapet og vekken i en sprekk:) Blææææ... Vil at det skal være ryddig og fint her til jul:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå